Muzeum Fortyfikacji Pancernej Twierdzy Toruń

West

Firmie WEST Pana Kropkowskiego - specjalizującej się w robotach brukarskich, ziemnych i ogólnobudowlanych, dziękujemy za koparko-ładowrkę dzięki której uporządkowaliśmy Baterię SLB.

 

Wagra

Firmie BUD-TECH dziękujemy za koparkę i wywrotkę dzięki którym uporządkowaliśmy Baterię SLB .

 

Wagra

Firmie WAGRA Państwa Kuczyńskich - specjalistów w zakresie usług budowlano - montażowych i instalacyjnych, dziękujemy za koparko-ładowrkę dzięki której uporządkowaliśmy Baterię SLB.

.

KSIĘGARNI LUDZI SUKCESU dziękujemy za wsparcie i pomoc merytoryczną.

Soundlight

Firmie SOUNDLIGHT Marka Połczyńskiego, zajmującej się profesjonalnym nagłośnianiem i oświetleniem imprez za wsparcie sprzętem festynów w skansenie.

 

Lewicki

Firmie Transportowej Andrzeja Lewickiego z jego niezastąpioną ciężarówką z HDS'em za kilkukrotną pomoc w transporcie i ustawianiu obiektów (tel. 601 867 874).

 

Elkator

Firmie budowlanejj ELKATOR za pomoc w kilkanastu akcjach transportowych i wsparcie zapleczem narzędziowym i budowlanym (tel. 512 372 747).

 

Firmie GOTOWSKI Sp. z o.o. z Bydgoszczy za przeprowadzenie akcj transportu schronu Ringstand - zabezpieczenie 100t dźwigu, ciężarówki z osprzętem i ciągnika z lawetą.

 

Firmie DYNAMIC METAL Sp. z o.o. z Grębocina dziękujemy za cięzki sprzęt przy pomocy którego ustawiliiśmy ponad 3-tonowe schrony "Ołówki".

 

Firmie BOGMAR Sp. z o.o. z Ostromecka dziękujemy za przygotowanie wykopu pod przygotowywany do sprowadzenia schron "Tobruk".

 

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu - dziękujemy Komendantowi Kazimierzowi Stafiejowi za wsparcie techniczne przy rozładunku schronów "ołówków" sprowadzonych z DAG w dniu 18 grudnia 2009r.

 

Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenie - zapewnia stałą pomoc m.in. przy imprezach plenerowych na baterii, zapewniajac sprzęt i pomoc żołnierzy.

 

1 Baza Materiałowo Techniczna - zapewnia wsparcie techniczne przy pracach.

 

Dziękujemy Zarządowi Toruńskich Zakładów Urządzeń Okrętowych TOWIMOR S.A. za wykonanie stalowej okiennicy w Baterii. Dziękujemy równocześnie za wiarę w nasze przedsięwzięcie - niezbędna okiennica została zamontowana jeszcze w okresie gdy bateria była prawie całkowicie zasypana.

 

Dziękujemy Zarządowi GEOFIZYKI TORUŃ, a w szczególności wiceprezesowi Witoldowi Lancowi, za przeprowadzenie odwiertów i posadowienie słupów ogrodzeniowych w dniu 6 maja 2007.

 

Dziękujemy Zarządowi IBF Bolesławiec / Toruń za przekazanie kostki wzmacniającej skarpę Baterii. Równocześnie pragniemy podziękować za cierpliwość okazaną przedsięwzięciu.

 

Dziękujemy Dyrektorowi POLSKICH LINII KOLEJOWYCH S.A. w Toruniu Zbigniewowi Wróblewskiemu za pomoc w pozyskakniu i zorganizowaniu akcji transportu "elek" peronowych które wzmocniły skarpę Baterii.

 

Dziękujemy firmie MAREK BOSAK - ENGINEERING & CONSULTING za stałe wsparcie logistyczne i użyczenie cieżkiego sprzętu do prac ziemnych.

 

Dziękujemy BETAFENCE za przekazanie siatki leśnej na ogrodzenie terenu Baterii AB IV.


napisz do nas: TTF


strona na serwerze www.fortyfikacje.pl