Muzeum Fortyfikacji Pancernej Twierdzy Toruń

West

Firmie WEST Pana Kropkowskiego - specjalizuj─ůcej si─Ö w robotach brukarskich, ziemnych i og├│lnobudowlanych, dzi─Ökujemy za koparko-┼éadowrk─Ö dzi─Öki kt├│rej uporz─ůdkowali┼Ťmy Bateri─Ö SLB.

 

Wagra

Firmie BUD-TECH dzi─Ökujemy za kopark─Ö i wywrotk─Ö dzi─Öki kt├│rym uporz─ůdkowali┼Ťmy Bateri─Ö SLB .

 

Wagra

Firmie WAGRA Pa┼ästwa Kuczy┼äskich - specjalist├│w w zakresie us┼éug budowlano - monta┼╝owych i instalacyjnych, dzi─Ökujemy za koparko-┼éadowrk─Ö dzi─Öki kt├│rej uporz─ůdkowali┼Ťmy Bateri─Ö SLB.

.

KSI─śGARNI LUDZI SUKCESU dzi─Ökujemy za wsparcie i pomoc merytoryczn─ů.

Soundlight

Firmie SOUNDLIGHT Marka Po┼éczy┼äskiego, zajmuj─ůcej si─Ö profesjonalnym nag┼éo┼Ťnianiem i o┼Ťwietleniem imprez za wsparcie sprz─Ötem festyn├│w w skansenie.

 

Lewicki

Firmie Transportowej Andrzeja Lewickiego z jego niezast─ůpion─ů ci─Ö┼╝ar├│wk─ů z HDS'em za kilkukrotn─ů pomoc w transporcie i ustawianiu obiekt├│w (tel. 601 867 874).

 

Elkator

Firmie budowlanejj ELKATOR za pomoc w kilkanastu akcjach transportowych i wsparcie zapleczem narz─Ödziowym i budowlanym (tel. 512 372 747).

 

Firmie GOTOWSKI Sp. z o.o. z Bydgoszczy za przeprowadzenie akcj transportu schronu Ringstand - zabezpieczenie 100t d┼║wigu, ci─Ö┼╝ar├│wki z osprz─Ötem i ci─ůgnika z lawet─ů.

 

Firmie DYNAMIC METAL Sp. z o.o. z Gr─Öbocina dzi─Ökujemy za ci─Özki sprz─Öt przy pomocy kt├│rego ustawilii┼Ťmy ponad 3-tonowe schrony "O┼é├│wki".

 

Firmie BOGMAR Sp. z o.o. z Ostromecka dzi─Ökujemy za przygotowanie wykopu pod przygotowywany do sprowadzenia schron "Tobruk".

 

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu - dziękujemy Komendantowi Kazimierzowi Stafiejowi za wsparcie techniczne przy rozładunku schronów "ołówków" sprowadzonych z DAG w dniu 18 grudnia 2009r.

 

Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenie - zapewnia stałą pomoc m.in. przy imprezach plenerowych na baterii, zapewniajac sprzęt i pomoc żołnierzy.

 

1 Baza Materiałowo Techniczna - zapewnia wsparcie techniczne przy pracach.

 

Dziękujemy Zarządowi Toruńskich Zakładów Urządzeń Okrętowych TOWIMOR S.A. za wykonanie stalowej okiennicy w Baterii. Dziękujemy równocześnie za wiarę w nasze przedsięwzięcie - niezbędna okiennica została zamontowana jeszcze w okresie gdy bateria była prawie całkowicie zasypana.

 

Dziękujemy Zarządowi GEOFIZYKI TORUŃ, a w szczególności wiceprezesowi Witoldowi Lancowi, za przeprowadzenie odwiertów i posadowienie słupów ogrodzeniowych w dniu 6 maja 2007.

 

Dziękujemy Zarządowi IBF Bolesławiec / Toruń za przekazanie kostki wzmacniającej skarpę Baterii. Równocześnie pragniemy podziękować za cierpliwość okazaną przedsięwzięciu.

 

Dziękujemy Dyrektorowi POLSKICH LINII KOLEJOWYCH S.A. w Toruniu Zbigniewowi Wróblewskiemu za pomoc w pozyskakniu i zorganizowaniu akcji transportu "elek" peronowych które wzmocniły skarpę Baterii.

 

Dzi─Ökujemy firmie MAREK BOSAK - ENGINEERING & CONSULTING za sta┼ée wsparcie logistyczne i u┼╝yczenie cieżkiego sprzętu do prac ziemnych.

 

Dziękujemy BETAFENCE za przekazanie siatki le┼Ťnej na ogrodzenie terenu Baterii AB IV.


napisz do nas: TTF


strona na serwerze www.fortyfikacje.pl